Polšnicani na 26. malem maratonu državnosti

Družinica Podrenk s Polšnika je zelo športna družinica. Poleg tega, da so aktivni člani našega športnega društva, Nik in Patricija že nekaj let trenirata tek, Franci pa je velik ljubitelj maratonov, na katerih dosega zavidljiva mesta. Poleg tega je član naše nogometne ekipe veteranov, Zdenka pa nepogrešljiva zumbarka. Pretekli vikend je Patricija prvič sodelovala na mednarodnem atletskem mitingu v Kranju in osvojila odlično 5. mesto iz startnega bloka na 60 m.

Na sončno soboto,  24. junija je kot vsako leto v Celju potekal Maraton državnosti. Maratona so se udeležili tudi Podrenkovi in zopet navdušili.  Nik  je v  starejšem letniku 2010 osvojil prvo mesto, Patricija v kategoriji deklice 2009 tretje mesto.  Franci  pa je osvojil 3. mesto na 10 km in 1. mesto v svoji kategoriji. ČESTITAMO! Družinica, ki je lahko za zgled mnogim!